ThetaHealing-Przekonania

Szczęściem jest, gdy to co myślisz, to co mówisz i to co robisz połączone są w harmonii.

Ograniczające przekonania to wyobrażenia lub stwierdzenia, które uważamy za prawdziwe.

Mówi się- „Pokaż mi swoje życie, a powiem ci, jakie masz przekonania.”

Możemy się przed tym zdaniem buntować, ale każdy ma swoje przekonania – te wspierające i te blokujące.

Co to jest przekonanie? To osąd, zdanie oparte na przeświadczeniu o prawdziwości, słuszności czegoś. Nie musi to być prawda, ale dla człowieka, który w nie wierzy, jest prawdziwsze niż rzeczywistość.

Mogą pojawiać się takie przekonania, jak:
• nigdy nie będę wystarczająco dobry
• nie zasługuję na to
• nikt mnie nie pokocha i wiele innych.

Ich listę można pisać w nieskończoność. To nasz wewnętrzny dialog, często nieuświadomiony. Naukowcy zbadali, że człowiek w ciągu doby ma ok. 70 tys. myśli, z czego zdecydowana większość jest negatywna (na swój temat, na temat świata lub innych ludzi).

Czym jest Theta Healing?

Jest to głęboki stan relaksu i medytacji, podczas którego możemy zmienić swoje życie. Theta Healing nie ma przynależności religijnych.

Procesy samodoskonalenia, samouzdrawiania i medytacji nie są zależne od wieku, płci, rasy, koloru skóry, wyznania czy religii.

Podczas sesji Theta Healing jesteś w pełni bezpieczny i świadomy.

Wiele rzeczy, przekonań, oporów, które w sobie mamy zapisuje się w naszej podświadomości i nie pozwala nam pójść w wyznaczonym przez nas kierunku. Bardzo często blokują nasz potencjał i możliwość wyjścia ze strefy komfortu.W stanie theta nasze myśli zwalniają, umysł uspokaja się. Mamy wtedy dostęp do obszarów, gdzie trzymamy nasze lęki, trudne historie, traumy i koszmary.

Nasze emocje mają realny wpływ na fizyczną płaszczyznę ciała. Poprzez przepracowanie blokad, zmianę negatywnych uczuć i myśli codziennych, jesteśmy w stanie bezpośrednio i w namacalny sposób wpłynąć na nasze życie.

Odrzuć to co Cię ogranicza i otwórz się na nowe możliwości. Dzięki temu przekonasz się o sile własnego intelektu i odkryjesz w sobie zdolności, o które wcześniej byś się nie podejrzewał.

Jednym z najczęstszych powodów, przez które ludzie nie osiągają swoich celów, jest to, że wierzą, że nie mogą ich osiągnąć. Brakuje im wiary w siebie i swoje zdolności.

Pomogę Ci uwierzyć w siebie, pokażę Ci Twoje talenty i możliwości. Razem odblokujemy przekonania, które Ci nie służą. 

Fale mózgowe theta występują w czasie snu, są dominujące w stanach głębokiej medytacji i relaksacji, snu, marzeń sennych, wnikania w siebie, dużej koncentracji umysłu na wnętrzu, wizualizacji, intuicji, wewnętrznego przewodnictwa oraz dostępu do podświadomości. Fale tej częstotliwości działają jak brama do naszego procesu uczenia się i pamięci.