Uwierz w Siebie

Odtwórz wideo

Wiara w siebie, to wiara we własne możliwości. To ona daje nam świadomość, że jesteśmy w stanie iść naprzód ku marzeniom, nawiązywać nowe relacje, osiągać cele.

Wiara w siebie to nie kwestia przypadku, to umiejętność, której można się nauczyć, poprzez oduczania się tego co już znamy.

Czyni człowieka wolnym, od osądów, blokujących przekonań i niewspierającego otoczenia. Pozwala odczuwać prawdziwe szczęście.

Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?

Dla mnie wiara w siebie to dotarcie do najgłębszych warstw siebie i odkrycie diamentu, jakim każdy z nas jest. To poczucie, że mogę wszystko, na co się tylko odważę.

To szczęście życia na swoich zasadach. Sprawczość i możliwość kreowania własnego życia. Wiara w siebie, to siła do działania, realizacji pragnień, spełniania i doświadczania życia. To poczucie bycia dla siebie najważniejszą. Uskrzydla nas, pomaga radzić sobie z trudnościami w życiu i nie „zgubić siebie”. Jest jak kompas, który nie pozwoli nam zabłądzić. Pozwala nam sięgać po marzenia.

Pracując z klientami widzę, jak zrzucanie kolejnych warstw- nieprawdziwych myśli na swój temat,  starych etykiet „jestem jakaś”, niewspierających przekonań, że nie „mogę”, „nie dam rady” pozwala im uwierzyć i docenić siebie.

Pokazując inną perspektywę, odsuwam je od przysłowiowej ściany, aby mogły zobaczyć więcej i uwierzyć w siebie.

Wiara w siebie nas uskrzydla. Pozwala żyć tak jak my chcemy.

Uczę, jak patrzeć na siebie z miłością i czułością, aby zobaczyć w sobie to, co najlepsze.

Kiedy wierzysz w siebie przekłada się to nasze życie, relacje ze sobą i innymi, pracę, związek.

Uwierz w siebie, bo warto. Zrób to dla najważniejszej osoby w Twoim życiu- dla SIEBIE.

Każdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny. Odkrycie wewnętrznego potencjału i swoich talentów, pozwoli nam uwierzyć w siebie. Dlaczego tak dużo energii wykorzystujemy na dopasowywanie się, zmienianie siebie w kogoś, kim nie jesteśmy i umniejszanie sobie, zamiast przekierować ją na odszukanie wszystkiego, co w nas wyjątkowe.

Jedyną osobą, którą jest Ci przeznaczone się stać, jest ta, którą zdecydujesz się BYĆ.